Şahin Sağlık Meslek Lisesi

2017-2018 Eğitim ve öğretim yılı kadrosuyla Şahin Sağlık Meslek Lisesi üç ayrı bölümüyle, çağdaş güçlü ve güvenli yapısıyla, tanıdığınız, örnek bir eğitim kurumuyla ülkemizin, bölgemizin ve sizlerin hizmetine sağlık personeli yetiştirmek için hazırlanıyoruz.

Hemşire Yardımcılığı

Hemşire Yardımcılığı

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hemşire Yardımcılığı Bölümü'nde eğitimlerini başarıyla tamamlamış öğrencilerimizin alanları ile ilgili rahatlıkla iş bulabilmektedirler

Ebe Yardımcılığı

Ebe Yardımcılığı

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ebe Yardımcılığı Bölümü'nde eğitimlerini başarıyla tamamlamış öğrencilerimizin alanları ile ilgili rahatlıkla iş bulabilmektedirler.

Sağlık Bakım Teknisyenliği

Sağlık Bakım Teknisyenliği

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Bakım Teknisyenliği Bölümü'nde eğitimlerini başarıyla tamamlamış öğrencilerimizin alanları ile ilgili rahatlıkla iş bulabilmektedirler.

Devlet Teşvikli 

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında, özel sağlık meslek liselerinde öğrenim görecek öğrenciler için eğitim ve öğretim desteği sağlamaktadır.


Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi mezunları; kendi okullarının ayrıcalıklı eğitiminin farkını da yaşayarak; sağlık alanında aranılan elemanlar olarak işlerine başlayabilecekler.

Şahin Sağlık Meslek Lisesinin Avantajları

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi mezunları erken yaşta iş imkanına ulaşır. Özel ve resmi sağlık kurumlarında aranılan sağlık çalışanları olarak görevlerine başlarlar! 

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, geleceğine güvenle bakan, mesleğinde tam donanıma sahip, iyi yetişmiş, aranılan sağlık elemanları yetiştirir.Bunun için eğitim kampüsü yüksek teknik donanıma sahip olarak tasarlanmış, çağımızın tüm imkanları öğrencilerimize sunulmuştur!

Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, öğrencilerimizin akademik gelişmişliğini eksiksiz olarak tamamlarken, aynı zamanda sportif ve bedensel gelişimini takip eder.

Kendini alanında ispat etmiş, eğitime gönül vermiş, güçlü eğitim kadrosu ile öğrencilerini diğer meslektaşları arasında ayrıcalıklı ve aranılan kılacak şekilde, tam donanımlı bir şekilde meslek sahibi yapmayı görev bilmektedir!
 

Şahin Sağlık Meslek Lisesi

Maltepe Kampüsü

Bizimle İletişime Geçin

Bölümlerimiz ve kayıt hakkında detaylı bilgi alın.

Adres

Maltepe Mh. Şahin Tepesi, Adapazarı, Sakarya

İletişim

E: saglik@sahinasml.com 
T: 0264 222 16 00
C: 0507 819 93 01

Bölümlerimiz

Hemşire Yardımcılığı
Ebe Yardımcılığı
Sağlık Bakım Teknikerliği